Ubezpieczenia majątkowe

Concordia Plus

Concordia Plus to pakiet ubezpieczeń majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę
w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeń dla Twojego domu, mieszkania.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-plus,2.html

Concordia Profit

Concordia Profit to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który zapewni Twojej firmie ochronę finansową w razie nieprzewidzianych zdarzeń takich jak: awaria, wybuch czy kradzież. Specjalnie dopasowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa pakiet obejmuje najczęściej występujące w działalności gospodarczej ryzyka. Chroń majątek swojego przedsiębiorstwa - bądź bezpieczny.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/concordia-profit,1.html

Concordia Dom

Concordia DOM to ubezpieczenie domów i mieszkań (również w budowie), budowli, garaży i budynków gospodarczych. Obejmuje także wyposażenie mieszkań, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym Ubezpieczającego i jego bliskich, oszklenie i kolektory słoneczne. Produkt ten idealnie łączy potrzebę zabezpieczenia kredytu mieszkaniowego i hipotecznego oraz zabezpieczenie majątku, a zakres ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych może zostać rozbudowany o kolejne ryzyka w celu uzyskania satysfakcjonującego poziomu ochrony.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/concordia-dom,61.html

Ochrona prawna

Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych – zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Otrzymujesz również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa
i portfel już dziś – nie martw się wysokimi rachunkami. Concordia przygotowała dla Ciebie Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - produkt nagodzony w niezależnym konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/ochrona-prawna,46.html

Roboty bud.-montaż.

Roboty budowlano-montażowe, to ubezpieczenie majątkowe, które obejmuje zdarzenia występujące na budowie m.in. wypadek czy awarię – wystarczy chwila nieuwagi, aby odczuć konsekwencje błędu pracownika lub maszyny. Ubezpieczenie pomoże Tobie uniknąć skutków przestojów w pracy i strat z tym związanych.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/roboty-budowlano-montazowe,11.html

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1642
1 USD3.6640
1 CHF3.6656
1 GBP4.6137
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej