Ubezpieczenia na życie

Życie Kapitał

Przyszłość ciężko przewidzieć – to fakt. Można jednak uczynić ją spokojniejszą poprzez rozsądne gromadzenie kapitału. Wizja podjęcia studiów przez Twoje dzieci, spokojna emerytura – o to  nie musisz się martwić, jeśli wybierzesz ubezpieczenie Życie Kapitał. To optymalny sposób  na realizowanie odległych w czasie celów.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-kapital,39.html

Życie Casco

Życie Casco to ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe  w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem.  Miej świadomość codziennych zagrożeń i ubezpiecz się.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-casco,30.html

Życie Komfort

Życie Komfort jest produktem uniwersalnym, który zabezpiecza Kredytobiorcę na wypadek niepożądanych zdarzeń takich jak ciężka choroba, wypadek, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Produkt ten może służyć zabezpieczeniu spłaty różnego rodzaju umów zadłużeniowych. Życie Komfort jest także produktem dedykowanym Klientom Banku, którzy nie posiadają umów kredytowych, ale mimo tego chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/zycie-komfort,60.html

Życie Plus

Życie Plus to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-plus,5.html

Życie Plus 100 000

Życie Plus 100 000 to ubezpieczenie, które charakteryzuje się dwiema cechami: przystępną składką oraz wysokimi sumami ubezpieczenia. Stanowi idealne dopełnienie ubezpieczeń grupowych  oraz indywidualnych. Może być również zawierane samodzielnie.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-100-000,48.html

Życie Plus Klienta Banku

Życie Plus Klienta Banku to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-klienta-banku,74.html

Życie Plus Renta

Życie Plus Renta to ubezpieczenie chroniące dochody Twoje i Twojej rodziny na wypadek zdarzenia skutkującego trwałą i całkowitą niezdolnością do pracy. Dzięki ukierunkowaniu na to właśnie ryzyko możliwe jest realne zabezpieczenie dochodów rodziny za niewielką składkę. Jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby utracisz zdolność do pracy, dzięki ubezpieczeniu nie będziesz musiał martwić się o byt swojej rodziny.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-renta,79.html

Zodiak

Zodiak to ubezpieczenie na życie zapewniające wypłatę środków finansowych w przypadku zdarzeń takich jak: narodziny dziecka, nieszczęśliwe wypadki czy pobyt w szpitalu a także śmierć rodziców czy teściów. Masz możliwość wyboru jednego z przygotowanych dla Ciebie wariantów.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zodiak,29.html

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej