Bal Jubileuszowy BS Milicz w stylu PRL-u

Ach co to był za bal! – śmiało można powiedzieć o Balu Jubileuszowym z okazji 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu, który odbył się 21 stycznia w Restauracji Kaskada. Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy BS Milicz bawili się do białego rana przy muzyce zespołu Sensor, a aby zabawę ubarwiło żartobliwe nawiązanie imprezy do epoki PRL-u, w której – w dużej mierze – przypadło Bankowi działać.

Wchodzących na Bal gości powitał propagandowy plakat z hasłem: „Uwaga Obywatelu! Powaga zabija powoli!”, a przebrani w stroje z epoki PRL organizatorzy wręczali paniom goździki, a panom talony na benzynę i zeszyty oraz kartki na mięso i cukier. Do PRL-u nawiązywał też wystrój sali, grana przez zespół Sensor muzyka oraz przebrania wielu pracowników Banku, którzy z entuzjazmem odpowiedzieli na zaproszenie do zabawy.

Bal otwarła Prezes Zarządu Katarzyna Misiak, która powitała wszystkich przybyłych gości. Przypomniała, że duża część 70-letniej historii Banku Spółdzielczego w Miliczu toczyła się w czasach PRL-u, więc zachęcała do spojrzenia tego wieczoru na minione czasy z przymrużeniem oka. Następnie wszyscy wnieśli toast z okazji 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu, do jubileuszu nawiązywał też przygotowany przez lokalną cukiernię wielki tort z logo Banku, który wjechał na salę w dalszej części imprezy.

Zabawnym akcentem balu była parodia znanego w czasach PRL-u teleturnieju Wielka Gra, a pytania dotyczyły wiedzy o historii Banku Spółdzielczego w Miliczu. Najtrudniejsze okazało się pytanie, jaki był pierwszy pojazd służbowy BS Milicz. Dopiero po podpowiedziach ekspertów (w których wcielili się członkowie Zarządu) uczestnicy Pojedynku odgadli, że był nim… rower Bałtyk.

Podczas balu odbyły się również konkursy: karaoke i konkurs tańca. Dobrego humoru tego wieczoru bankowcy mieli w nadmiarze. Zabawa trwała do białego rana i na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Bal Jubileuszowy uroczyście rozpoczął obchody 70-lecia Banku Spółdzielczego w Miliczu.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej