Bank Spółdzielczy w Miliczu świętował z sadownikami

 

W niedzielę 25 września w Wierzchowicach odbyła się 19. edycja Święto Sadów, która przyciągnęła tłumy mieszkańców Doliny Baryczy i turystów spoza regionu. Wśród wystawców nie zabrakło stoiska promocyjnego Banku Spółdzielczego w Miliczu – sponsora imprezy.

Tegoroczne Święto Sadów rozpoczęło się uroczystą mszą świętą z błogosławieństwem plonów, po której korowód złożony z włodarzy, zaproszonych gości, sadowników i mieszkańców Ziemi Krośnickiej udał się na miejsce imprezy plenerowej.

267187 

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu Katarzyna Misiak, przewodniczący Rady Nadzorczej BS Aleksander Kowalski oraz dyrektor Oddziału BS w Krośnicach Zygmunt Rupociński. Gości i turystów zachwyciła piękna oprawa imprezy – fantazyjnie udekorowane stoiska wystawców sprzedających owoce, rękodzieło i produkty lokalne, których motywem przewodnim były płody okolicznych sadów wyeksponowane na słomie w drewnianych skrzynkach.  

267202

Po wręczeniu włodarzom Krośnic i powiatu milickiego poświęconych koszy z plonami rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół i Przedszkola w Krośnicach i zespołów ludowych. Jej ważnym punktem była licytacja wielkiego tortu na potrzeby rehabilitacji oczu małej mieszkanki Wierzchowic Nikoli Staromłyńskiej. Najwyższą kwotę – 500 zł – zaoferowała Prezes Zarządu  BS Milicz Katarzyna Misiak, Warto zaznaczyć, że Bank Spółdzielczy w Miliczu kilka miesięcy temu wsparł już rehabilitację małej Nikoli. Tort został przekazany przez Panią Prezes na  jedno ze stoisk gastronomicznych, by dodatkowo zwiększyć sumę tej charytatywnej zbiórki.

267196 

Tego roku do Wierzchowic i Krośnic przybyły tłumy mieszkańców, a dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko promocyjne Banku Spółdzielczego w Miliczu. Pracownicy krośnickiego Oddziału BS udzielali informacji na temat oferty Banku, szczególnie promując kredyt Bezpieczna Gotówka oraz Kredyt Jesienny. Klientom, gościom i ich dzieciom rozdawali gadżety promocyjne Banku – wiatraczki, baloniki piłki, długopisy, smycze itp.

267201 

Duże uznanie wśród dzieci zdobył również bankowy kącik zabaw, gdzie najmłodsi mogli kolorować postaci z bajek oraz obrazki edukacyjne przedstawiające zwierzęta żyjące w Dolinie Baryczy.

267189 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Miliczu serdecznie dziękuje wszystkim Klientom oraz mieszkańcom powiatu milickiego i gościom spoza regionu za odwiedzenie stoiska promocyjnego Banku oraz serdecznie zaprasza na kolejną imprezę z udziałem Banku – Odłowy na Ostoi, które odbędą się w dniach 1-2 października.

267203

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej