Bank Spółdzielczy w Miliczu wsparł jubileuszowy Finał WOŚP

Bank Spółdzielczy w Miliczu jak co roku wziął udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która już po raz 25. zagrała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych i zapewnienia godnej opieki seniorom.

W Krośnicach w sprawne przeprowadzenie Finału WOŚP włączyło się 5 pracowników krośnickiego Oddziału Banku. Wolontariuszom z terenu gminy Krośnice udało się zebrać ponad 5 tys. zł, a główną atrakcją krośnickiego Finału był turniej Krośnickiej Halowej Piłki Nożnej.

W Cieszkowie pieniądze przynoszone przez wolontariuszy liczyło 5 pracowników cieszkowskiego Oddziału Banku. Wolontariuszom udało się zebrać do puszek 3721,95 zł, a wraz z licytacjami i indywidualnymi wpłatami na konto łącznie zebrano ponad 20 tys. zł. Finał odbywał się w Gminnym Centrum Kultury w Cieszkowie i wypełniły go koncerty dzieci z cieszkowskich szkół, Agaty Nojman i Klaudii Sosnowskiej, doroczna Herodiada oraz konkursy i licytacja, podczas której padł rekord – serduszko WOŚP jeden z przedsiębiorców wylicytował za 8 tys. zł!

Największą kwotę, bo aż 47 403,23 zł, udało się zebrać w Miliczu, gdzie finał Wielkiej Orkiestry tradycyjnie odbywał się na Rynku. Na scenie nie zabrakło występów uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, Centrum Tańca Show Dance i Milickiej Orkiestry Dętej, a finał Finału, czyli tradycyjne Światełko do Nieba, zamienił się w przepiękny pokaz fajerwerków. Jedenastu pracowników milickiego Oddziału i Filii BS miało pełne ręce roboty, a w ciężkiej pracy wspierała ich czwórka „bankowych” dzieci – Błażej, Martyna, Maciek i Weronika.

Dodatkowo, jak co roku, Bank Spółdzielczy w Miliczu wsparł WOŚP darowizną oraz przekazał kolekcjonerskie monety i banknoty na licytacje, a także gadżety na organizowaną loterię.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej