BS Milicz wesprze 26. Finał WOŚP

Bank Spółdzielczy w Miliczu jak co roku wesprze Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – przekazując wartościowe monety i banknot na licytacje, gadżety na loterię oraz wspierając Sztaby WOŚP w powiecie milickim pracą doświadczonych pracowników Banku podczas liczenia zebranych środków.

We wtorek 9 stycznia odbyło się spotkanie organizacyjne pracowników Banku z przedstawicielami milickiego Sztabu WOŚP. Ze strony banku wzięli w nim udział kierownicy Agnieszka Stencel i Paweł Flaga, milicki Sztab WOŚP reprezentowali zaś: szefowa sztabu Zuzanna Tomczyk, Honorata Zdobylak, Anna Misiewicz, Michalina Jachimowska i Szymon Stecki oraz ich opiekunka Magdalena Duda.

Podczas zebrania uzgodniono podział obowiązków i wiele szczegółów technicznych. Bank przekazał też smycze z logo dla uczestników I Milickiego Biegu WOŚP oraz na licytację piękny banknot 20-złotowy z wizerunkiem marszałka Józefa Piłsudskiego, wydany w 100. rocznicę utworzenia Legionów Polskich, i gadżety na loterię. Równie piękne srebrne monety o nominale 10 zł trafią też na licytacje prowadzone przez sztaby WOŚP w Krośnicach i Cieszkowie. Poniżej publikujemy harmonogram tegorocznego Finału WOŚP w Miliczu oraz I Biegu WOŚP.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej