Cenne wsparcie BS-u Milicz dla milickiej Policji

Zarząd Banku Spółdzielczego w Miliczu przekazał policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu sprzęt informatyczny i tonery do drukarek, które pomogą im w codziennej pracy administracyjnej i dochodzeniowo-śledczej.

24 kwietnia Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu Katarzyna Misiak przekazała na ręce Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Arkadiusza Sworowskiego i jego zastępcy kom. Pawła Krajewskiego cenny prezent w postaci tabletu, przenośnego dysku zewnętrznego oraz 22 tonerów do drukarek będących na wyposażeniu milickich policjantów. Łączna wartość przekazanego przez Bank podarunku wyniosła 3500 złotych.

W trakcie spotkania Komendant Arkadiusz Sworowski podziękował Pani Prezes za podarowane przedmioty, stwierdzając, że przekazane tonery i sprzęt informatyczny będą wykorzystywane przez milickich policjantów i pracowników cywilnych komendy w codziennych czynnościach dochodzeniowo-śledczych i administracyjno-biurowych.

Warto podkreślić, że milicki Bank Spółdzielczy od wielu już lat wspiera materialnie Komendę Powiatową Policji w Miliczu, przekazując rozmaite przedmioty stanowiące wyposażenie informatyczne komendy, a także pomaga finansowo i materialnie milickim policjantom w organizowanych przedsięwzięciach prewencyjnych dla dzieci i młodzieży powiatu milickiego, fundując liczne nagrody i upominki dla uczestników rozgrywanych konkursów i turniejów.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej