Drużyna BS-u Milicz na Rajdzie Szurkowskiego

29 kwietnia w Krośnicach odbyła się 14. Edycja Rajdu Szurkowskiego, którego jednym z głównych sponsorów był Bank Spółdzielczy w Miliczu. W rajdzie wzięła również udział drużyna pracowników BS-u Milicz.

Mimo chłodu i przelotnych opadów w rajdzie wzięło udział ponad 500 zawodników, którzy mieli do wyboru dwie trasy – 15-kilometrową trasę rodzinną ścieżką przyrodniczą wokół krośnickich stawów i dłuższą – 35-kilometrową. Pracownicy Banku Spółdzielczego w Miliczu na czele z wiceprezesem Marcinem Żmijewskim i dyrektorem krośnickiego Oddziału Zygmuntem Rupocińskim wzięli udział w rajdzie wraz ze swoimi rodzinami, najmłodszy uczestnik miał 5 lat!

Trasa wokół Krośnickich stawów dostarczyła im niezapomnianych wrażeń – nie tylko z powodu błota i zmiennej pogody, ale przede wszystkim ze względu na piękne widoki. Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, a po rajdzie wzięli udział w uroczystym losowaniu nagród – sprzętu rowerowego, koszulek i gadżetów.

Bank Spółdzielczy w Miliczu jak co roku ufundował jedną z dwóch głównych nagród – rower, który wylosowała nauczycielka Zespołu Szkół i Przedszkola w Krośnicach. Nagrodę wręczyli: dyrektor krośnickiego Oddziału BS Zygmunt Rupociński, wójt Krośnic Andrzej Biały, sponsor Andrzej Wojtyczka i legenda polskiego kolarstwa Ryszard Szurkowski, który pochodzi z gminy Krośnice i obecnie po latach sportowej kariery znów jest jej mieszkańcem.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 14:00
1 EUR4.1681
1 USD3.6678
1 CHF3.6655
1 GBP4.6040
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej