Dyplom Przyjaciela Szkoły dla Banku Spółdzielczego w Miliczu

24 marca prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu Katarzyna Misiak uczestniczyła wraz z przedstawicielami władz samorządowych oraz placówek edukacyjnych w zajęciach otwartych dzieci z oddziału III Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowaczego, zatytułowanych „Wielkanocne zwyczaje”.

230133 

Niecodzienne zaproszenie od dzieci poza panią prezes przyjęli: starosta powiatu milickiego Jan Krzysztofik, wiceburmistrz Sławomir Strzelecki, dyrektor milickiej Biblioteki Publicznej Marlena Grodzińska oraz wicedyrektor milickiego Gimnazjum Aneta Florkowska-Sip. W zajęciach brały też udział prezes MSPDiON Alicja Szatkowska, dyrektor Iwona Górnicka oraz dyrektor ds. pedagogicznych Anna Dzieciuchowicz. Dorośli wspólnie z dziećmi z Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowaczego robili kolorowe pisanki, piekli świąteczną babkę i przygotowywali koszyczki wielkanocne.

230135 

Oprócz wspólnej pracy, która okazała się dla dorosłych i dzieci wspaniałą zabawą, nie zabrakło opowieści zaproszonych gości o tym, jak sami jako dzieci przygotowywali się do świąt i czekali na Zajączka. Podopieczni Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowaczego w podzięce zaprezentowali im wiersze o Świętach Wielkanocnych, a na koniec wręczyli miłą niespodziankę – dyplomy Przyjaciela Szkoły.

230131 

Warto zaznaczyć, że dyplom Przyjaciela Szkoły, jaki z dumą w imieniu Zarządu odebrała prezes Katarzyna Misiak, jest potwierdzeniem nadania tego tytułu dla Banku Spółdzielczego w Miliczu jako instytucji, która od lat wspiera wiele różnorodnych inicjatyw Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Zarząd Banku Spółdzielczego w Miliczu – dziękując za to wyróżnienie – zapewnia, że pozostanie wiernym i niezawodnym przyjacielem Stowarzyszenia i jego Wychowanków.230136

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej