Gala pn. „Inni, ale tacy sami” i statuetka Orła dla Banku Spółdzielczego W Miliczu

W środę 18 listopada w milickim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala pn. „Inni, ale tacy sami”, podczas której Bank Spółdzielczy w Miliczu otrzymał nagrodę za wspieranie działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych.

250122 

Wśród gości zaproszonych na uroczystość oprócz władz samorządowych i przedsiębiorców była dyrektor wydziału ds. osób niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego Celina Witkowska oraz podopieczni dolnośląskich placówek edukacyjnych, biorący udział w konkursie na plakat zatytułowany „Inni, ale tacy sami”. Ideą konkursu, zorganizowanego w czterech kategoriach wiekowych, było zobrazowanie tego, jak z perspektywy dzieci i młodzieży postrzegana jest niepełnosprawność. Po uroczystym ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród w drugiej części gali nagrodzono przedsiębiorców i instytucje za wspieranie MSPDiON w działaniach na rzecz osób z niepełnosprawnością. Laureatów uhonorowano statuetkami Orła oraz wyróżnieniami.

250123 

Laureatami zostali: Bank Spółdzielczy w Miliczu, firmy: Deftrans, Tarczyński SA i Piekarnia Familijna, Kancelaria Notarialna Barbara Wąsik oraz Nadleśnictwo Milicz. Nagrodę dla Banku Spółdzielczego w Miliczu z rąk pani prezes MSPDiON Alicji Szatkowskiej odebrała prezes Zarządu Banku Katarzyna Misiak, która podkreśliła, że wieloletnia współpraca ze Stowarzyszeniem jest dla Banku szczególnie ważna, gdyż nadaje sens działaniu na rzecz społeczności lokalnej, będącemu misją Banku.

250121 

Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno Wychowawczego, a na zakończenie gali dyr. Celina Witkowska odczytała list gratulacyjny wicemarszałka Tadeusza Samborskiego, kierowany do prezes Alicji Szatkowskiej. Widowiskowa impreza na długo pozostanie w pamięci jej uczestników, a pamiątką po niej i symbolem udanej współpracy Stowarzyszenia z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu jest przepiękna statuetka Orła.

250124

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1642
1 USD3.6640
1 CHF3.6656
1 GBP4.6137
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej