Integracyjny rajd bankowców z zagadkami

W sobotę 16 września Bank Spółdzielczy w Miliczu zorganizował dla chętnych pracowników rajd rowerowy po Dolinie Baryczy. Bankowcy pokonali prawie 30 km wokół Milicza podzieleni na trzy drużyny, które musiały zmierzyć się z dowcipnymi i pomysłowymi zagadkami na temat regionu, przygotowanymi przez bankowego analityka Adama Kołodziejczyka.

Trasa rajdu była owiana tajemnicą, bo na każdym z postojów drużyny musiały rozwiązać sprytnie ukryte pomysłowe zagadki na temat regionu, które były jednocześnie wskazówką, gdzie mają dalej jechać. Bankowy kierowca – Pan Mirek – nadzorował grupy i kontrolował czas pokonywania poszczególnych etapów.

Bankowcy musieli m.in. zapisać godzinę, jaką wskazuje nieczynny zegar na milickiej stacji, podać wymiary nadającego się do odłowów karpia i wypełnić na czas wodą ze stawu plastikową rurę z małymi otworkami. Śmiechu i zabawy było mnóstwo, a na wszystkich, którzy dotarli do mety, czekał skarb zakopany na wysepce na malowniczej Ostoi pod Miliczem.

Bankowcy aktywnie i wesoło spędzili czas, a rajd służył i integracji i lepszemu poznaniu Doliny Baryczy. Pomysły organizatorów wszystkim pracownikom BS Milicz bardzo się spodobały i już nie mogą się oni doczekać kolejnego rajdu.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej