Jubileusz UTW i podziękowania dla BS Milicz

W sobotę 7 października odbył się jubileusz 10-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Miliczu, podczas którego prezes Zarządu BS Milicz otrzymała podziękowania dla Banku za wieloletnie wsparcie tej organizacji, umożliwiające jej realizację celów statutowych.

Milicki Uniwersytet Trzeciego Wieku to jedno z najprężniej działających stowarzyszeń w powiecie milickim, które obecnie zrzesza 150 aktywnych członków. 7 października br. spotkali się oni wraz z zaproszonymi gośćmi w auli I LO w Miliczu, by świętować 10-lecie działalności.

Prezes Zarządu Katarzyna Misiak, wręczając okolicznościową statuetkę na ręce prezesa UTW Janusza Bleka, podkreślała, że dzięki UTW emeryci z terenu Milicza i całego powiatu milickiego wypełniają swój wolny czas, którego być może nie potrafiliby z różnych względów zagospodarować, aktywnością fizyczną, zdobywaniem i upowszechnianiem wiedzy, twórczością artystyczną i aktywnością kulturalną. Dzięki działalności Stowarzyszenia mają możliwość spotkać drugiego człowieka i wspólnie coś przeżyć, poznać, czegoś się nauczyć. To wartość nie do przecenienia, często nadająca sens życia Słuchaczom UTW.

Podczas uroczystości Zarząd UTW złożył podziękowania tym podmiotom, które w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji celów statutowych Stowarzyszenia. Wśród wyróżnionych podmiotów znalazł się Bank Spółdzielczy w Miliczu, od lat wspierający działalność tego niezwykle aktywnego stowarzyszenia.

Zdjęcia: Łukasz Gościniak i Słuchacze UTW

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej