Komunikat dot. systemu eBankNet

Szanowni Klienci!

Informujemy, że w związku z wdrożeniem „nowego systemu bankowości elektronicznej eBankNet, Bank Spółdzielczy w Miliczu przystępuje do ostatniego etapu przejścia przez Klientów na „nowy” system, który polega na WYŁACZENIU „starego” systemu z dniem 1.07.2017 r. Od tej pory wszyscy Klienci będą mogli korzystać wyłącznie z „nowego” systemu eBankNet. „Nowy” system eBankNet dostępny jest na stronie głównej www.bsmilicz.com.pl oraz pod adresem https://e24.bsmilicz.com.pl.

Przez cały ubiegły rok, w tzw. okresie przejściowym, Bank udostępniał Klientom korzystanie zarówno z „nowego”, jak i „starego” systemu, aby mieli Państwo możliwość stopniowego zaznajomienia się z nową funkcjonalnością. Tych z Państwa, którzy nie zrobili tego do chwili obecnej, zachęcamy do logowania do „nowego” systemu w miesiącu czerwcu.

Na stronie głównej Banku Spółdzielczego w Miliczu po kliknięciu jasnozielonej ikonki Zaloguj się wejdziecie Państwo w rozwijalne menu, w którym należy wybrać przycisk eBankNet, przekierowujący do strony https://e24.bsmilicz.com.pl. Sam proces logowania przebiega analogicznie, jak do „starego” systemu. Na stronie logowania w dolnym menu dostępna jest instrukcja oraz wytyczne.

Zapewniamy, że dołożyliśmy wszelkich starań, by „nowy” system bankowości elektronicznej był bardziej przejrzysty i intuicyjny, a zarazem bardziej funkcjonalny. Jest on wzbogacony o dodatkowe funkcjonalności – możliwość składania wniosków w ramach programu 500+ oraz wysyłania przelewów natychmiastowych BlueCash.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt drogą mailową pod adresem ebank@bsmilicz.com.pl.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 08:00
1 EUR4.1617
1 USD3.6264
1 CHF3.6708
1 GBP4.6620
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej