Komunikat nt. przelewów natychmiastowych BlueCash

Dla wygody swoich Klientów Bank Spółdzielczy w Miliczu wdrożył nowatorski i całkowicie bezpieczny system przelewów natychmiastowych BlueCash, dzięki któremu środki mogą znaleźć się u odbiorcy nawet w 15 sekund!

Przelewy natychmiastowe BlueCash polegają na przekazywaniu środków pieniężnych z pominięciem bankowych sesji księgowania. Wszelkie transakcje internetowe, zakupy czy też spłaty kredytów będą mogły być wykonywane natychmiast. Można je zlecić przez Internet w systemie bankowości elektronicznej eBankNet. Lista banków, do których można wykonać przelew z wykorzystaniem systemu płatności BlueCash oraz godziny, w których przelewy mogą być dokonywane, znajduje się TUTAJ.

Bank Spółdzielczy w Miliczu będzie realizował przelewy natychmiastowe BlueCash, zarówno wychodzące jak i przychodzące,24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kwota, jaką można jednorazowo przekazać na rachunek odbiorcy za pomocą przelewu natychmiastowego BlueCash, wynosi maksymalnie5.000,00 zł.

Korzyści systemu BlueCash

  • szybkość – błyskawiczne przekazywanie środków, szczególnie ważne przy pilnych zakupach w sklepach internetowych lub opłacie rachunków „na ostatnią chwilę”
  • oszczędność czasu – obie strony transakcji nie muszą już czekać kilkanaście godzin na przesłanie środków z rachunku na rachunek
  • prostota i łatwość obsługi – przelew jest wykonany samodzielnie przez użytkownika eBankNet w sposób intuicyjny
  • stała opłata – niezależna od wysokości przelewu, zgodnie z Taryfą prowizji i opłat i prowizji Banku Spółdzielczego w Miliczu

Jak dokonać przelewu natychmiastowego w systemie eBankNet

  1. Wybierasz usługę Przelewy, wybierasz Typ przelewu „Krajowy”, wybierasz opcję „nowy adresat” lub adresata z listy dostępnych adresatów, zaznaczasz Typ przelewu „BlueCash”, podajesz dane odbiorcy, tytuł i kwotę lub tylko tytuł oraz kwotę i naciskasz Dalej.
  2. System weryfikuje możliwość natychmiastowego dostarczenia pieniędzy na wskazane konto.
  3. Zatwierdzasz przelew, a pieniądze natychmiast pojawiają się na rachunku odbiorcy.

Proste jak zrobienie zwykłego przelewu, szybkie jak nigdy dotąd!

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej