Krośnicki Oddział BS Milicz na Święcie Sadów

23 września w ramach Dni Karpia odbyło się doroczne Święto Sadów – impreza plenerowa będąca świętem sadowników i okazją do podziękowania za udane zbiory. Wśród stoisk z produktami lokalnymi i rękodziełem nie zabrakło stoiska promocyjnego krośnickiego Oddziału Banku Spółdzielczego w Miliczu.

Święto sadów zainaugurowała msza św. Kościele w Wierzchowicach, a po niej barwny korowód przy dźwiękach orkiestry dętej z Sośni przeszedł na plac pod remizą strażacką, gdzie na pięknie ozdobionej scenie samorządowcy i gospodarze imprezy obdarowywali zaproszonych gości koszami pełnymi plonów z okolicznych sadów.

Pracownicy krośnickiego Oddziału BS Milicz jak co roku promowali ofertę Banku, rozdawali ulotki i gadżety reklamowe – piłki, wiatraczki, baloniki, długopisy i smycze. Ich stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród licznie przybyłych mieszkańców, których przyciągnęły atrakcyjne występy na scenie uczniów z krośnickich szkół i zespołów Pierścienie oraz Ballada. Barwne stoiska pełne owoców, miodów, wypieków i rękodzieła tworzyły niezapomniany klimat, dla którego imprezę chętnie co roku odwiedzają zarówno mieszkańcy, jak i turyści.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej