Krośnicki Oddział promował BS Milicz na Majówce pod Parą

W dniach 30 kwietnia - 1 maja na terenie Krośnickiej Kolejki Wąskotorowej odbywała się impreza pn. "Majówka pod parą", w której brał również udział krośnicki Oddział Banku Spółdzielczego w Miliczu.

Pracownicy krośnickiego Oddziału Banku rozstawili swój namiot promocyjny w pobliżu wielkiego balonu reklamującego Bank Spółdzielczy w Miliczu wśród innych wystawców Jarmarku Produktów Lokalnych. Jak co roku rozdawali dzieciom baloniki, smycze i długopisy z logo Banku, zachęcali je jednak najpierw do rozwiązywania zagadek związanych z finansami i kolorowanie obrazków. Dorośli mieszkańcy i turyści, którzy przybyli na Majówkę - a było ich w samą tylko niedzielę ponad 3 tys. - mogli zapoznać się z ofertą Banku, szczególnie promowany był Kredyt Jubileuszowy z atrakcyjnyym oprocentowaniem.

W ramach Majówki dla mieszkańców i turystów przewidziano wiele atrakcji - m.in. innymi przejazdy kolejką wąskotorową, inscenizację odbicia "złotego pociągu" i zwiedzanie ekspozycji taboru kolejowego, wesołe miasteczko dla dzieci, przejażdżki kajakami i na rowerach wodnych po stawach rekreacyjnych, a także występy na scenie zarówno zespołów lokalnych (ludowy zespół "Pierścienie", "Muzyczne pszczóki" i chór "Ballada"), jak i zaproszonych gości (PaXon i Cleo). 1 maja na scenie odbył się VI Przegląd Zespołów Ludowych. Frekwencja mimo zimna dopisała, a gospodarze po raz kolejni udowodnili, że w Krośnicach można spędzić czas "pełną parą" - ciekawie i aktywnie.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-15 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1563
1 USD3.6320
1 CHF3.6595
1 GBP4.6453
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej