Majówka pod parą z i XII Rajd Rowerowy „Śladami Ryszarda Szurkowskiego” z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu

W sobotę 30 kwietnia w Krośnicach odbył się XII Rajd Rowerowy „Śladami Ryszarda Szurkowskiego”, w którym jednym ze sponsorów głównych nagród był Bank Spółdzielczy w Miliczu. W niedzielę 1 maja na terenie Krośnickiej Kolei Wąskotorowej rozpoczęła się zaś dwudniowa „Majówka pod parą”. Wśród wystawców nie zabrakło stanowiska promocyjnego Banku, na którym promował się jego krośnicki Oddział.

259283 

XII Rajd Rowerowy „Śladami Ryszarda Szurkowskiego” otworzył sam legendarny kolarz, a także wójt gminy Krośnice Andrzej Biały i poseł Piotr Babiarz. W rajdzie wzięło udział 500 osób, a jedną z dwóch głównych nagród – rower – ufundował Bank Spółdzielczy w Miliczu. Nagrodę w imieniu Zarządu Banku wręczał Zygmunt Rupociński – dyrektor krośnickiego Oddziału Banku Spółdzielczego w Miliczu.

259281

Fot. Joanna Wietrzyńska, UG Krośnice

W niedzielę 1 maja rozpoczęła się dwudniowa impreza plenerowa – Majówka pod parą, podczas której zainaugurowano sezon Krośnickiej Kolei Wąskotorowej. Zielony namiot promocyjny Banku Spółdzielczego w Miliczu stanął obok innych wystawców promujących produkty lokalne i rękodzieło z Doliny Baryczy, Bank promował również balon reklamowy.

259287 

Pracownicy krośnickiego Oddziału pod kierownictwem dyrektora tej placówki  Zygmunta Rupocińskiego przygotowali kącik zabaw dla dzieci i rozdawali im piłki, słodycze, balony i drobne gadżety z logo Banku. Dzieci rozwiązywały rebusy i krzyżówki oraz kolorowały element graficzny logotypu Banku Spółdzielczego w Miliczu – owocem ich pracy stały się piękne kolorowe kompozycje. Dorośli mieszkańcy gminy Krośnice mogli zapoznać się z ofertą Banku, który tego dnia szczególnie promował Kredyt Wiosenny, karty kredytowe i debetowe oraz konta dla klientów indywidualnych.

259284

259285 

Majówka pod parą spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem nie tylko mieszkańców gminy Krośnice i powiatu milickiego, ale również turystów z Dolnego Śląska i Wielkopolski, którzy wybrali Dolinę Baryczy jako miejsce weekendowego wypoczynku. Tylko 1 maja krośnicką kolejką ciągniętą przez zabytkowy parowóz przejechało się 2 tys. osób, ale w festynie wzięło ich udział dwa, a nawet trzy razy więcej.

259286 

Atrakcje dla dzieci, takie jak kule wodne, samochodziki elektryczne, eurobungee czy dmuchane zjeżdżalnie, ciekawa oferta gastronomiczna oraz bogaty program artystyczny na plenerowej scenie sprawiły, że Majówka pod parą okazała się najbardziej udanym festynem w długi majowy weekend w powiecie milickim.

259288

259289

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej