Najbliżej ludzi – ruszyła kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS

W drugiej połowie stycznia br. ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej Banków Spółdzielczych z Grupy BPS, do których należy również Bank Spółdzielczy w Miliczu. Symbolem najwyższej jakości usług świadczonych przez banki z Grupy BPS stał się – podobnie jak w udanej kampanii przeprowadzonej przez Grupę BPS w 2013 r. – zielony fotel.

 kom.miejska

Kampania mająca na celu zwiększenie rozpoznawalności Banków Spółdzielczych obejmie zarówno Internet oraz media ogólnopolskie, jak i środki komunikacji miejskiej, pociągi PKP czy kina studyjne. Reklamy emitowane będą w telewizji ogólnopolskiej, m.in. TVP1, TVP2, Polsat, TVN oraz w telewizjach regionalnych. Przekaz wesprą też działania w Internecie – media społecznościowe, kampania banerowa oraz portal najblizejludzi.pl, wizytówka Banków Spółdzielczych z Grupy BPS w sieci. 

 PKP

W pociągach PKP i w komunikacji miejskiej w miastach całej Polski reklama trafi na plakaty i bilety. W lutym br. rozpocznie się emisja 8-sekundowych billboardów sponsorskich w stacjach telewizji ogólnopolskiej oraz w 12 stacjach regionalnych.

 stop-klatka

W telewizji i Internecie prezentowany będzie spot pt. „W Bankach Spółdzielczych każdy jest #jak VIP”, pokazujący różne sytuacje, gdy młodzi ludzie napotykają na swojej drodze zielony fotel, symbolizujący indywidualne podejście do klienta w Bankach Spółdzielczych. Reklama ta jest już znana części odbiorców – emitowana była w 2013 roku w warszawskich kinach.

kina-studyjne

Wizytówką Banków Spółdzielczych z Grupy BPS w Internecie jest fanpage NAJBLIŻEJ LUDZI na Facebooku oraz portal najblizejludzi.pl, który w nowoczesny sposób zapoznaje użytkowników Sieci z charakterem, wartościami i specyfiką działalności Grupy BPS. Zawiera on też wyszukiwarkę wszystkich Banków Spółdzielczych zrzeszonych w Grupie. Kampania kontynuuje dotychczasowe działania reklamowe Grupy BPS, aby wzmocnić i utrwalić ich przekaz.

 Źródło: www.bankbps.pl

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 10:00
1 EUR4.1691
1 USD3.6858
1 CHF3.6774
1 GBP4.6216
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej