Oddział wrocławski Banku Spółdzielczego w Miliczu na Dniach Karpia we Wrocławiu

W niedzielę 30 sierpnia na terenie Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, tuż obok toru wyścigów konnych „Partynice”, odbyły się „Dni Karpia we Wrocławiu” - wydarzenie plenerowe inaugurujące cykl imprez promujących Dolinę Baryczy pod ogólną nazwą „Dni Karpia”, którego tegoroczna edycja jest X – jubileuszowa. 

245782 

Organizatorem wydarzenia było Partnerstwo dla Doliny Baryczy przy ścisłej współpracy z Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, spółką Stawy Milickie i Bankiem Spółdzielczym w Miliczu, a brały w nim udział tłumy wrocławian i nie tylko. Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska mogli wysłuchać koncertów zespołu Czerwona Kalina z Twardogóry, Milickiej Orkiestry Dętej oraz Beaty Śmiechowskiej, kupić rękodzieło i produkty lokalne promowane znakiem Dolina Baryczy Poleca i zjeść dania z ryb słodkowodnych, szczególnie karpia milickiego, które oferowali restauratorzy z Doliny Baryczy. Nie zabrakło pokazów kulinarnych, basenów pokazowych z okazami ryb z milickich stawów i stoisk edukacyjnych. 

245785 

W ramach „Dni Karpia we Wrocławiu” swoje stoisko po raz pierwszy miał również Bank Spółdzielczy w Miliczu (od samego początku wspierający Dni Karpia i uczestniczący w wielu imprezach odbywających się na terenie powiatu milickiego), gdyż od czerwca br. mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z usług nowego Oddziału Banku przy ul. Kamiennej 115 we Wrocławiu. Na swoim stoisku pracownicy wrocławskiego Oddziału BS informowali o produktach oferowanych przez Bank, rozdawali ulotki i gadżety, przygotowali również kącik zabaw dla dzieci z atrakcjami w postaci kolorowanek, quizów na tematy związane z oszczędzaniem itp. Stoisko było okupowane przez tłumy milusińskich, a każdy rysunek i odpowiedź nagradzano upominkiem.

245788 

Źródło zdjęćhttps://www.facebook.com/dnikarpia?fref=ts

Więcej na temat Dni Karpia: http://www.dnikarpia.barycz.pl/

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej