Ogłoszenie o naborze na stanowisko analityka kredytowego

Bank Spółdzielczy w Miliczu

Zatrudni pracownika na stanowisko analityka kredytowego

Miejsce pracy: MILICZ

Główne zadania:

  • weryfikacja dokumentacji kredytowej i ocena zdolności kredytowej oraz prawnych zabezpieczeń wierzytelności bankowych
  • weryfikacja zgodności umów kredytowych z decyzjami kredytowymi
  • okresowe przeglądy dokumentacji i zabezpieczeń kredytów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie z odpowiednim stażem
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstawowych produktów kredytowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskim Banku
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną w działaniu, a do tego systematyczną i dynamiczną – zapraszamy do aplikowania na w/w stanowisko. Zgłoszenia (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail: e.tuznik@bsmilicz.com.pl do dnia 30.04.2018 r.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1642
1 USD3.6640
1 CHF3.6656
1 GBP4.6137
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej