Pełen wrażeń Piątek z BS Milicz w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej

23 czerwca w  ramach Święta Spółdzielczości Bankowej odbył się Piątek z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu. Tego dnia we wszystkich placówkach BS Milicz pracownicy ubrani w koszulki promujące Święto rozdawali klientom gadżety i słodycze, a Centrala Banku zorganizowała dzień otwarty dla przedszkolaków.

Centralę BS Milicz odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Świat Malucha (1 grupa) oraz Przedszkola Samorządowego w Miliczu (3 grupy). Przyszli odbiorcy usług bankowych mieli okazję zwiedzić cały budynek Centrali – wizytę swoją rozpoczęli od gabinetu prezes Zarządu Katarzyny Misiak. W imieniu Pani prezes funkcję gospodarza pełnili wiceprezes Zarządu Marcin Żmijewski i dyrektor Oddziału w Miliczu Marek Drygas.

Milusińskich najbardziej zainteresowało wielkie okno (przez które – ich zdaniem – pani prezes obserwuje cały Milicz) oraz fotel prezesa, w którym zasiąść chciał każdy uczestnik wycieczki.

Przedszkolaki zwiedziły również dział księgowości („serce Banku, gdzie siedzi dużo osób, a każda nieustannie liczy”) i odwiedziły pana informatyka, który pokazał im, jak wygląda od środka i jak działa bankomat.

Potem poznały pracę pracowników działu kredytów i sali operacyjnej, słuchając opowieści Aliny Korzeniowskiej – kierownik  Zespołu Obsługi Klienta Indywidualnego w milickim Oddziale BS Milicz – co można załatwić w banku, co to jest konto, karta płatnicza, kredyt i przelew.

Dużo emocji wzbudziło liczenie pieniędzy – zarówno banknotów, jak i bilonu – na specjalnych liczarkach. Na koniec dzieci wręczyły pracownikom Banku specjalnie przygotowane laurki. Podczas wizyty objawiło się wiele talentów bankowych i kilku chętnych do objęcia funkcji prezesa, co jest wyraźnym sygnałem, że w oczach dzieci praca w banku jest ciekawa i… wesoła.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej