Piątek z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu pod znakiem przedszkolaków

W ramach obchodzonego w niedzielę 24.06 Święta Spółdzielczości Bankowej BS Milicz tradycyjnie zorganizował Piątek z Bankiem Spółdzielczym w Miliczu i zaprosił tego dnia do Centrali przedszkolaki z pobliskich przedszkoli.

Grupy Krecików i Truskaweczek z Przedszkola Samorządowego w Miliczu odwiedziły gabinety prezes Zarządu Katarzyny Misiak i wiceprezes Edyty Melchior, poznały przewodniczącego Rady Nadzorczej BS Milicz Aleksandra Kowalskiego, zwiedziły dział księgowości, zobaczyły, jak działa bankomat i obserwowały pracę maszyn liczących. Wizyta dostarczyła dzieciom wielu wrażeń, a pracownikom - wiele satysfakcji, bo dzieci były przemiłe, a ich reakcje - autentyczne.

Od wychowanków Niepublicznego Przedszkola Świat Malucha, które z powodu załamania pogody nie mogły dotrzeć do Banku, bankowcy otrzymali pod koniec dnia przepiękny bukiet kwiatów z życzeniami z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej. Te życzenia - podobnie jak laurki od dzieci z Przedszkola Samorządowego - sprawiły im ogromną radość, za co serdecznie dziękują maluszkom, ich wychowawcom i dyrekcji obu przedszkoli.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej