Promocja BS Milicz podczas Odłowów na Ostoi

W weekend 7 i 8 października na Ostoi pod Miliczem odbyły się doroczne Odłowy – jedna z najbardziej spektakularnych imprez plenerowych w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy. Bank Spółdzielczy w Miliczu był nie tylko jednym z głównych sponsorów imprezy organizowanej przez Gospodarstwo Rybackie Milicz, ale również jak co roku zorganizował stoisko promocyjne.

Zielony namiot BS Milicz stanął wśród namiotów wystawców spod znaku Dolina Baryczy Poleca oraz innych stoisk promocyjnych, oferujących produkty lokalne i rękodzieło. Klientom pracownicy milickiego Oddziału rozdawali ulotki na temat oferty promocyjnej Banku, gazetkę jubileuszową oraz atrakcyjne gadżety z logo BS Milicz – piłki, balony, wiatraczki, smycze i długopisy, po które ustawiała się długa kolejka. Dzieci by zdobyć piłkę, musiały wykonać rysunek, a młodsze – pomalować kolorowankę.

Mimo deszczowej aury impreza przyciągnęła tłumy mieszkańców powiatu milickiego oraz przyjezdnych gości i turystów. Nic dziwnego – w tym pięknym miejscu mogli oni oglądać na żywo, jak odławiane są na Stawach Milickich ryby słodkowodne, a potem kupić świeżą rybę lub jedną z przepysznych potraw serwowanych przez okoliczne restauracje w punktach gastronomicznych. Dania z karpia, lina czy jesiotra, zupa rybna czy rarytasy takie jak wędzony sum lub karp cieszyły się ogromnym powodzeniem, a jedzone przy dźwiękach występujących na żywo zespołów ludowych smakowały jeszcze bardziej.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 08:00
1 EUR4.1691
1 USD3.6803
1 CHF3.6818
1 GBP4.5838
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej