Promocja oferty BS Milicz na Festiwalu Karpia

W dniach 9-10 września na terenie dawnego lotniska odbył się Festiwal Karpia Milickiego – doroczna impreza plenerowa na trwale wpisana w kalendarz Dni Karpia. Wśród stoisk producentów i usługodawców lokalnych nie zabrakło namiotu promocyjnego Banku Spółdzielczego w Miliczu.

Na stoisku BS Milicz mieszkańcy powiatu milickiego, ich goście oraz turyści, którzy licznie przybyli z terenu Wielkopolski i Dolnego Śląska, mogli zapoznać się z ofertą Banku. Szczególnie polecany był bardzo atrakcyjny Kredyt Jubileuszowy, dostępny w ofercie BS-u Milicz do końca tego roku. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym rozdawano gadżety promocyjne – piłki, baloniki, wiatraczki, smycze, długopisy i plany lekcji. Chętnym dzieciom pracownice Banku malowały fantazyjne makijaże.

Dwudniowy Festiwal Karpia przyciągał tłumy nie tylko na wieczorne koncerty zespołów Boys i Piersi,  występy lokalnych artystów, Bieg Karpia oraz pokaz umiejętności milickiego siłacza Tadeusza Hryciuka. Dużym zainteresowaniem cieszyło się też wesołe miasteczko i jarmark produktów lokalnych, na którym zaprezentowali się producenci i usługodawcy spod znaku Dolina Baryczy Poleca i nie tylko oraz restauratorzy serwujący pod wieloma postaciami dania z karpia i innych ryb słodkowodnych. Zmienna jesienna pogoda nie pokrzyżowała planów organizatorów, więc Festiwal Karpia Milickiego śmiało można zaliczyć do udanych.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej