Udany Bal Charytatywny w I LO w Miliczu

Bal Charytatywny w I LO

Kolejny Bal Charytatywny, który od kilku lat organizuje dyrekcja oraz Rada Rodziców I Liceum Ogólnokształcącego w Miliczu przy współudziale Banku Spółdzielczego w Miliczu, okazał się bardzo udany.

bal3

W sobotę 24 stycznia w auli I LO w Miliczu odbył się Bal Charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na cele szkoły; tym razem będzie to modernizacja gabinetu biologicznego. Goście jak co roku dopisali, a połowę z nich stanowili pracownicy Banku Spółdzielczego w Miliczu.

 bal1

Uroczystego otwarcia balu dokonali wiceburmistrz gminy Milicz Sławomir Strzelecki, dyrektor Iwona Lewandowska, przewodnicząca Rady Rodziców Edyta Walczak oraz  Prezes Banku Spółdzielczego w Miliczu Katarzyna Misiak. O  catering zadbała Restauracja Libero, która smacznym, różnorodnym i przepięknie podanym menu zadowoliła nawet najbardziej wyszukane podniebienia. Aż 70 par, czyli 140 osób bawiło się do białego rana przy akompaniamencie znanego z żywiołowości zespołu Sensor. Wojciech Piskozub i jego koledzy sprawili, że o podpieraniu ścian nie było nawet mowy.

bal6 

Główną atrakcją balu okazała się loteria fantowa, w której wszystkie losy były „szczęśliwe”. Wśród atrakcyjnych nagród znalazły się m.in. kolekcja kryształów i gustowne walizki podróżne, a dodatkowo można było wylicytować obrazy lokalnych artystów i... szablę. Nowością była możliwość przebrania się w wypożyczone kostiumy – stroje ludowe, kabaretowe itp. – i skorzystania z usług profesjonalnego fotografa, który w specjalnie przygotowanym atelier wykonywał sesję zdjęciową i na miejscu drukował fotografie.

 bal2

Zabawa w przebieranie dostarczyła gościom wiele radości, a dochód ze zdjęć zasilił szczytny cel balu. Każdy uczestnik tej szalonej sesji zdjęciowej brał udział w losowaniu i mógł wygrać nagrodę specjalną – ekspres do kawy. Bal bez wątpienia na długo pozostanie w pamięci jego uczestników, a dzięki ich hojności milickie liceum doczeka się modernizacji gabinetu biologicznego.

 

 

 

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1642
1 USD3.6640
1 CHF3.6656
1 GBP4.6137
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej