Wrocławski Oddział BS Milicz na festynie osiedla Huby

3 czerwca 2017r. odbył się Festyn osiedlowy „Rodzina górą!”, zorganizowany przez Radę Osiedla III HUBY we Wrocławiu wspólnie z Przedszkolem nr 9 „Mały Czytelnik”. Jednym z partnerów imprezy był Bank Spółdzielczy w Miliczu, reprezentowany przez pracowników Oddziału we Wrocławiu.

Festyn zgromadził dużą grupę mieszkańców i gości z pobliskich osiedli, zarówno tych najmłodszych, jak i seniorów, którzy wspólnie bawili się w parku przy ul. Ślicznej. W tym roku miał on charakter bardzo rodzinny i był okazją do miłego spędzenia czasu. Dla dzieci przygotowano m.in. dmuchańce, animacje, warsztaty tworzenia baniek, a zabawę przy muzyce uatrakcyjniały występy zespołów muzycznych i tanecznych.

Stoisko zorganizowane przez nasz Bank jak zwykle cieszyło się dużym zainteresowaniem, młodsze dzieci  miały okazję plastycznego ozdabiania świnki na zakładce do książki czy układania puzzli z logo Banku. Ponadto zorganizowano wędkowanie, malowanie i łowienie makaronowych ryb oraz malowanie wielkiego stawu. Wszystkie konkursy nagradzane były niespodziankami ufundowanymi przez Bank Spółdzielczy w Miliczu.

Podczas festynu prowadzone były rozmowy o ofercie bankowej z przyszłymi klientami. Spotkaniom towarzyszyła także promocja Doliny Baryczy. Rozdając materiały promocyjne i ulotki, pracownicy Oddziału we Wrocławiu zapraszali do odwiedzenia największego parku krajobrazowego w Polsce i aktywnego wypoczynku.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej