Wydłużony termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że z powodu niekorzystnych warunków pogodowych w ostatnich tygodniach Zarząd Banku Spółdzielczego w Miliczu podjął decyzję o wydłużeniu konkursu fotograficznego „Złap wiosnę jeszcze zimą” do 16 kwietnia 2018 r. Poniżej raz jeszcze publikujemy ogłoszenie konkursowe z nowym terminem i dołączamy zmieniony regulamin.

Konkurs fotograficzny „Złap wiosnę jeszcze zimą!”

Bank Spółdzielczy w Miliczu zaprasza wszystkich kreatywnych mieszkańców powiatu milickiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym promującym piękno Doliny Baryczy i fanpage Banku Spółdzielczego w Miliczu. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  1. Przesłać wykonane przez siebie zdjęcie oznak zbliżającej się wiosny na adres mailowy: fb@bsmilicz.com.pl wraz z danymi autora (imię, nazwisko, nr telefonu, miejsce zamieszkania i adres mailowy) i deklaracjami niezbędnymi do przeprowadzenia konkursu (patrz Regulamin). Można przesłać tylko jedno zdjęcie o wielkości  1-5 MB w formacje jpg w dniach od 23 lutego do 16 kwietnia br.
  2. Polubić fanpage Banku Spółdzielczego w Miliczu na Facebooku

19 kwietnia br. maks. 12 najciekawszych zdjęć zostanie opublikowanych na facebookowym profilu Banku Spółdzielczego w Miliczu, a o ostatecznym wyniku konkursu zadecyduje społeczność Facebooka. Głosowanie odbędzie się w dniach 19.04-08.05.2018 r. Można oddać jeden ważny głos na wybraną pracę, ale najpierw trzeba polubić fanpage BS Milicz.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 maja br., a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – koszulki i gadżety rowerowe, torby podróżne, portfele, power banki itp. Regulamin konkursu jest dostępny poniżej.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Kursy walut

Kursy walut2018-12-12 obowiązuje od godziny: 08:00
1 EUR4.1691
1 USD3.6803
1 CHF3.6818
1 GBP4.5838
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej