Wyróżnienie dla BS Milicz na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej

23 maja na uroczystej Gali Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej wręczono dyplomy Partnerskiego Banku Projektu BAKCYL dla 18 banków spółdzielczych, które dołączyły do projektu w roku szkolnym 2016/17. W gronie tym znalazł się Bank Spółdzielczy w Miliczu.

Zarząd BS-u Milicz reprezentował wiceprezes Marcin Żmijewski, który odebrał  pamiątkowy dyplom i gratulacje z rąk Krzysztofa Pietraszkiewicza, Prezesa Związku Banków Polskich, oraz Krzysztofa Kokota, Prezesa Zarządu Warszawskiego Instytutu Bankowości. Ponieważ wolontariusze Banku Spółdzielczego w Miliczu przeprowadzili w tym okresie dużo lekcji, ocenionych bardzo wysoko przez młodzież i nauczycieli, wiceprezes Marcin Żmijewski został poproszony przez organizatorów o podzielenie się swoimi wrażeniami z udziału w projekcie BAKCYL.


Wiceprezes Żmijewski powiedział, że udział BS Milicz w projekcie BAKCYL spotkał się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży i nauczycieli m.in. ze względu na ciekawe materiały edukacyjne i scenariusze lekcji oraz samych wolontariuszy, którzy w niebanalny sposób przedstawiali i wyjaśniali problemy, z jakimi styka się młody człowiek wchodzący w świat finansów. Ponadto zachęcił pozostałe banki do wzięcia udziału w projekcie.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej