Wyróżnienie dla BS Milicz w ogólnopolskim konkursie

21 czerwca br. w Warszawie podczas uroczystej inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej 2017 ogłoszono wyniki XVI edycji konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”, organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Bank Spółdzielczy w Miliczu znalazł się wśród dziewięciu banków spółdzielczych z całej Polski wyróżnionych w konkursie.

Przebieg konkursu przedstawił Przewodniczący Jury Konkursu prof. dr hab. Sławomir Juszczyk, który podkreślił, że celem kapituły jest wyróżnienie banków spółdzielczych, które aktywnie wspierają działania na rzecz rozwoju swoich regionów i lokalnych środowisk. W tegorocznej edycji konkursu nagrodzone i wyróżnione banki spółdzielcze otrzymały znaki jakości „Bank spółdzielczy służący społeczności lokalnej”, którymi będą mogły posługiwać się we wszystkich materiałach promocyjnych, reklamowych oraz w elektronicznych kanałach komunikacji.

W tegorocznej edycji Konkursu przyznano I, II i III miejsce oraz 9 wyróżnień, które wraz z Pania Prezes Zarządu KZBS Krystyną Majerczyk-Żabówką wręczył Przewodniczący Jury Konkursu. Wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Miliczu odebrał wiceprezes Zarządu BS Milicz Marcin Żmijewski.

Źródło: KZBS

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej