Złota Lira DTM dla Banku Spółdzielczego w Miliczu

Na jubileuszowej gali z okazji 70-lecia Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego Bank Spółdzielczy w Miliczu otrzymał Złotą Lirę DTM za propagowanie kultury muzycznej, owocną współpracę i wartościowe działanie na rzecz Towarzystwa.

Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne od 70 lat krzewi kulturę muzyczną na terenie województwa dolnośląskiego – w Miliczu poprzez Społeczne Ognisko Muzyczne „Mezzoforte”. Na jubileuszowej gali, która odbyła się w sobotę 2 grudnia w Narodowym Forum Muzyki, świętowano jubileusz tej instytucji, a jej działacze i członkowie Zarządu otrzymali wysokie odznaczenia i nagrody Ministra Kultury. Odznakę „Zasłużony dla Kultury Polskiej” otrzymał m.in. dyrektor Społecznego Ogniska Muzycznego „Mezzoforte” w Miliczu, Pan Tomasz Dębski.

Galę uświetnił występ Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz szkolnych orkiestr dętych, a prawdziwą ucztą muzyczną był wieńczący galę koncert Filharmoników Wrocławskich NFM pod dyrekcją Krzysztofa Pendereckiego.

Po gali na specjalnym spotkaniu w Czarnej Sali NFM Zarząd Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego wręczył „ZŁOTĄ LIRĘ DTM” 49 instytucjom i osobom za propagowanie kultury muzycznej, owocną współpracę i wartościowe działania na rzecz Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego”. W imieniu Zarządu Banku Spółdzielczego w Miliczu wyróżnienie z rąk Marii Zawartko – prezes Zarządu DTM odebrała odpowiedzialna za promocję Banku Magdalena Fortuniak. Wyróżnienie to jest dla Banku ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej współpracy z Dolnośląskim Towarzystwem Muzycznym i Społecznym Ogniskiem Muzycznym „Mezzoforte” w Miliczu.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej