Znak jakości „Bank Przyjazny SKO” dla Banku Spółdzielczego w Miliczu

Z satysfakcją informujemy, że Bank Spółdzielczy w Miliczu w ramach IV edycji Konkursu SKO „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” otrzymał wyróżnienie – znak jakości w obszarze działań SKO. Certyfikat 20 czerwca br. odebrał wiceprezes Zarządu BS Milicz Marcin Żmijewski na gali zorganizowanej w dniu obchodów centralnych Święta Spółdzielczości Bankowej.

W IV edycji Konkursu SKO – „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”, organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej wzięło udział ponad 150 szkół podstawowych z całej Polski. Celem Konkursu jest zachęcenie dzieci ze szkół podstawowych do systematycznego oszczędzania, a także pogłębianie relacji między szkołami i bankami spółdzielczymi oraz promowanie aktywności banków spółdzielczych w obszarze prowadzonej przez nie edukacji finansowej dzieci i młodzieży.

W tegorocznej edycji Konkursu, oprócz nagród finansowych przeznaczonych dla szkół, które zwyciężyły i osiągnęły najlepsze wyniki w prowadzeniu SKO, Jury Konkursu pod przewodnictwem prof. dr hab. Sławomira Juszczyka przyznało również znaki jakości „Bank przyjazny SKO” dla 20 wyróżnionych szkół i banków spółdzielczych, w tym Banku Spółdzielczego w Miliczu oraz Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Sułowie. Zwycięskie i wyróżnione szkoły oraz banki będą mogły posługiwać się znakami jakości przez rok od daty ogłoszenia wyników Konkursu w materiałach promocyjnych i reklamowych rozprowadzanych przez nie wszystkimi kanałami komunikacji.

Kursy walut

Kursy walut2018-12-14 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1612
1 USD3.6874
1 CHF3.6726
1 GBP4.6127
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej