Ubezpieczenia AGRO

Concordia AGRO

Concordia Agro to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który poza ochroną budynków obejmuje również zabezpieczenie pozostałego mienia od skutków pożaru czy kradzieży. Zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z NNW i OC. Concordia Agro to idealny pakiet dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro,15.html

Concordia AGRO DOM

Concordia Agro Dom to pakiet ubezpieczeń majątkowych stanowiący uzupełnienie ubezpieczenia obowiązkowego domu mieszkalnego Rolnika. Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży chroni to, co nie jest chronione w ramach obowiązkowej umowy ubezpieczenia - a więc stałe elementy domu oraz jego wyposażenie. Ubezpieczenie zawiera dodatkowo OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie Agro Dom dostępne jest w trzech wariantach: Basic, Standard oraz Premium.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-majatek/concordia-agro-dom,70.html

Concordia AGRO Expert

Concordia Agro Ekspert to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny  i sprzęt rolniczy Twojego gospodarstwa przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli Tobie na naprawę lub zakup maszyn. Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro-ekspert,16.html

Concordia Uprawy

Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 50% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-upraw-rolnych,41.html

Ubezpieczenie koni

Ubezpieczenie koni to ubezpieczenie majątkowe, które zapewni Tobie rekompensatę strat powstałych w wyniku śmierci konia, uboju z konieczności lub trwałej utraty zdatności użytkowej. Pomoże także sfinansować wydatki poniesione w związku z jego operacją.  Już dziś zapewnij sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa, a swoim koniom najlepszą ochronę.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-koni,57.html

Ubezpieczenie produkcji zwierzęcej

Ubezpieczenie produkcji zwierzęcej od utraty zysku zapobiega utracie płynności funkcjonowania gospodarstwa w przypadku padnięcia dużej liczby zwierząt lub zablokowania gospodarstwa wskutek wystąpienia choroby zwalczanej z urzędu. Kup ubezpieczenie już dziś i zadbaj o swoją płynność finansową.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-produkcji_zwierzecej_od_utraty_zyskow,42.html

Ubezpieczenie zwierząt

Ubezpieczenie zwierząt z dopłatami z budżetu Państwa – sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i zachwiać opłacalność produkcji. Zadbaj o swoje stado i uniknij strat – ubezpiecz zwierzęta.

Więcej informacji do pobrania:

http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-zwierzat-z-doplatami-z-budzetu-panstwa,19.html

Kursy walut

Kursy walut2018-12-19 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1485
1 USD3.6315
1 CHF3.6385
1 GBP4.5790
więcej

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
Referencyjna NBP 1,5
Lombardowa NBP 2,5
więcej