• Rachunek walutowy

  Rachunek walutowy to możliwość przechowywania środków pieniężnych oraz przeprowadzanie rozliczeń pieniężnych, związanych z działalnością gospodarczą.

  Bank przyjmuje wpłaty i dokonuje wypłat gotówkowych w EUR, USD, GBP. 

  W przypadku dokonywania wpłat i wypłat z rachunków w walucie innej niż waluta rachunku Bank dokonuje przeliczenia walut według kursu obowiązującego w Banku w momencie dokonywania operacji wpłaty lub wypłaty środków:

  • kupna / sprzedaży dla dewiz do rozliczeń operacji bezgotówkowych,
  • kupna / sprzedaży dla pieniędzy do rozliczeń operacji gotówkowych. 

  Wypłaty gotówkowe powyżej kwoty 1.500 USD (lub równowartość w innej walucie) należy zgłaszać z wyprzedzeniem, co najmniej 2 dni roboczych w Oddziale Banku prowadzącym rachunek.

  Bank ma prawo odmówić w danym dniu realizacji dyspozycji wypłat nieawizowanych.

  Bank nie przyjmuje wpłat gotówkowych w bilonie walut wymienialnych. Kwoty nie mające pokrycia w banknotach danej waluty wymienialnej Bank wypłaca w złotych. 

  Przelew z zagranicy: Jeżeli przelew będzie przychodził z zagranicy, nadawca zlecenia poza danymi odbiorcy przekazu powinien podać SWIFT CODE (BIC): POLUPLPR oraz nr rachunku w formie IBAN, tj. rachunek NRB poprzedzony literami PL (razem: 28 znaków), np.  PL 34 9582 0000 1234 5678 9123 4567

  Dlaczego warto?

  szybka i prosta obsługa

  najprostszą i najszybszą formę płatności

  niskie koszty realizacji przelewów dewizowych

  bezpieczeństwo deponowanych środków

  możliwość prowadzenia rachunku w EUR, USD, GBP, CHF, SEK

  Bank Spółdzielczy w Miliczu

  ul. Trzebnicka 7, 56-300 Milicz

  71 38 40 280
  71 38 40 081

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  www.bsmilicz.com.pl

  Znajdziesz nas też tutaj