Ogłoszenie o naborze - Oddział w Miliczu

28-09-2023

Bank Spółdzielczy w Miliczu

Zatrudni pracownika na stanowisko związane z obsługą klienta

Miejsce pracy: Oddział w Miliczu

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych (konta, kredyty, depozyty)
  • obsługa kasowo-dysponencka
  • sporządzanie dokumentacji
  • budowa długofalowych relacji z Klientami, m.in. poprzez dopasowywanie oferty
    do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • rzetelność, dokładność i sumienność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskim Banku
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy
  • wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od zespołu z wieloletnim doświadczeniem
  • atrakcyjny system wynagradzania i bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, PPK, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych)

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, odpowiedzialną, samodzielną i konsekwentną

Uprzejmie informujemy, że Bank zastrzega sobie prawo do powiadomienia jedynie tych osób, których oferta została zweryfikowana pozytywnie, oraz prawo do zakończenia rekrutacji przed czasem.

Znajdziesz nas też tutaj