• Aktualności
  • Płać, jak lubisz i graj o nagrody! - Tydzień Płatności Bezgotówkowych

Płać, jak lubisz i graj o nagrody! - Tydzień Płatności Bezgotówkowych

06-11-2023

„Płać jak lubisz i graj o nagrody” – to hasło tegorocznego Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, który rozpocznie się od dziś, czyli 6 listopada 2023 r. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, która wraz z partnerami przygotowała konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Pierwszy z myślą o konsumentach, płacących cyfrowo, z kolei drugi dedykowany przedsiębiorcom, pragnącym rozwijać swoje firmy. Niezależnie od atrakcyjnych nagród, które czekają na zwycięzców, każdy uczestnik konkursu otrzymuje niespodziankę. Szczegóły dostępne na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

 

baner 581x349 polbezg

W konkursie „Płać jak lubisz i graj o nagrody” mogą wziąć udział konsumenci, którzy lubią płacić cyfrowo i podzielą się swoimi wrażeniami z niecodziennej, wyjątkowej płatności. Można opisać swoje doświadczenia, podesłać zdjęcie lub film video – nagradzana będzie pozytywna kreatywność zgłoszeń. Do wygrania są vouchery na wycieczkę z biura podróży Itaka o wartości 3500 zł każdy, vouchery do sklepów iSpot, RTVEuroAGD, SMYK o wartości 1000 zł każdy oraz vouchery do sklepów sportowych Ski Team o wartości 500 zł każdy. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto wypełni zgłoszenie konkursowe, jest kod na miesięczną bezpłatną subskrypcję Emipk Go Mini.

Z kolei konkurs „Rozwijaj z nami swój biznes” skierowany jest do przedsiębiorców, którzy korzystają z terminala płatniczego. Do wygrania są bardzo atrakcyjne pakiety usług marketingowych do wysokości nawet 15 tys. zł! Zwycięzca będzie mógł wybrać pakiet, skrojony na miarę aktualnych potrzeb rozwojowych w swojej firmie. Każdy przedsiębiorca, który wypełni zgłoszenie konkursowe otrzyma również bezpłatnie eBook pt. „Skuteczny biznes w czasach kryzysu”. Szczegóły obu konkursów oraz regulaminy dostępne są na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

Konkursom towarzyszy quiz edukacyjny, opracowany przez ekspertów z dziedziny finansów, który można rozwiązać, aby sprawdzić swoją wiedzę w obszarze płatności bezgotówkowych. Przekonaj się, czy jesteś ekspertem, specjalistą, a może mistrzem z dziedziny finansów – rozwiąż quiz na stronie www.polskabezgotowkowa.pl.

Partnerami Tygodnia Płatności Bezgotówkowych jest Mastercard oraz Visa. Do tegorocznej akcji przyłączyli się także: Empik, Ski Team, DigitalPoland, Carrefour oraz Donateo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów.

 

Zobacz Regulamin konkursu „Płać jak lubisz i graj o nagrody”

Zobacz Regulamin kunkursu „Rozwijaj z nami swój biznes”

Znajdziesz nas też tutaj