Ruszyła Loteria Spłacamy Twój kredyt!

02-03-2023

Od 1 marca do 30 listopada Klienci naszego Banku mogą wziąć kredyt po sąsiedzku i wziąć udział w Loterii Spłacamy Twój Kredyt. Codziennie mają szansę na wygranie 500 zł, a raz w miesiącu losowana jest nagroda główna - spłata kredytu w wysokości nawet 20 000 zł!

 

870x520 bez przycisku sprawdz


W naszym Banku uzyskasz niezbędne środki na najróżniejsze wydatki (kredyty gotówkowe, hipoteczne, konsolidacyjne, Kredyt EKOlogiczny), a wybrany kredyt dopasujesz do swoich planów i potrzeb.

  strzałka    Zobacz ofertę kredytów


ZASADY LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT

  • Weź kredyt w naszym Banku. W loterii biorą udział kredyty gotówkowe, hipoteczne, ekologiczne lub konsolidacyjne, udzielone między 1 marca a 30 listopada 2023 r.  
  • Od doradcy udzielającego kredytu odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na 2 stronie vouchera.  
  • Codziennie na stronie www.loteria.mojbank.pl masz szansę na wygranie 500 zł, a raz w miesiącu losowana jest nagroda główna - spłata kredytu! Nawet 20 000 zł!
  • O tym, że wygrałeś 500 zł, dowiesz się tuż po losowaniu na stronie www.loteria.mojbank.pl. Natomiast o wygraniu nagrody głównej zostaniesz poinformowany osobiście.

 

JAK PRZYSTAPIĆ DO LOTERII?

klient1

 

strzałka      Zobacz Regulamin Loterii

strzałka       Zobacz instrukcję przystąpienia do Loterii

 

Nota prawna i RRSO
Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT upoważnia zawarcie pomiędzy 1.03.2023r. a 30.11.2023r umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 20 tys. zł. RRSO dla Kredytu Bezpieczna Gotówka na dzień 05.01.2023r. nie przekracza 16,48%. Szczegóły i regulamin Loterii na mojbank.pl/kredyt oraz w wybranym Banku z Grupy BPS.
Znajdziesz nas też tutaj