Ruszyła Loteria Spłacamy Twój Kredyt!

05-03-2024

Od 1 marca ruszyła loteria "Spłacimy Twój kredyt", w której nasi Klienci mogą wygrać atrakcyjne nagrody, spłatę kredytu do 10 000 zl, a w finale samochód - Toyotę Yaris! W każdym miesiącu trwania loterii, a więc od poczatku marca do końca listopada, losowane są trzy kredyty do spałcenia!

Co zrobić, by wziąć udział w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT?

  • Weź kredyt w naszym Banku. Loterią objęte są kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz kredyt EKOlogiczny, udzielone między 1 marca a 30 listopada 2024
  • Od naszego doradcy odbierz voucher z unikatowym numerem ID i zarejestruj go. Wejdź na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na voucherze.
  • Co miesiąc masz szansę na wygranie spłaty kredytu do 10 000 zł oraz bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej - Toyoty Yaris!
  • O tym, że wygrałeś, nasz pracownik obsługujący Twój kredyt powiadomi Cię osobiście.

800x600 ze sprawdz 1

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w Loterii „Spłacamy Twój kredyt” upoważnia zawarcie umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS między 1.03.2024 a 30.11.2024 r. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 10 tys. zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytu Bezpieczna Gotówka udzielanego w ramach oferty specjalnej "Kredyt ze stałą ratą bez prowizji" na 10.01.2024 r. wynosi 16,34%.

Pobierz REGULAMIN LOTERII

Znajdziesz nas też tutaj