• Aktualności
  • Zapraszamy na 5. spotkanie w ramach I LIGI BIZNESU

Zapraszamy na 5. spotkanie w ramach I LIGI BIZNESU

31-01-2024
Jak sprawdzić swojego kontrahenta? - to pytanie zadaje sobie niemal każdy przedsiębiorca. Co piąty przedsiębiorca ma obecnie problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Co jest główną przyczyną problemów z płynnością firm?
 
Serdecznie zapraszamy na piąte z cyklu spotkań biznesowych dedykowanych przedsiębiorcom pod nazwą „Pierwsza Liga Biznesu”. Nasz Bank jest ambasadorem tego Projektu. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń na tematy biznesowe. To również świetna możliwość do nawiązania nowych kontaktów i współpracy.
 
Piąte z cyklu spotkań odbędzie się 2 lutego o godz. 13:00 na sali konferencyjnej w centrali naszego Banku (ul. Trzebnicka 7) i poprowadzi je przedstawiciel BIG InfoMonitor Sławomir Panek. Temat wystąpienia: Jak sprawdzić swojego kontrahenta? Podczas spotkania do eksperta będzie można skierować pytania.
Zachęcamy do udziału zarówno spotkaniu, jak i całym projekcie – prosimy o potwierdzenie swego uczestnictwa na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
zap
Znajdziesz nas też tutaj