• Płatności krajowe

  Płatności krajowe

  Przelewy zlecane w placówkach Banku i dostępne w bankowości elektronicznej
  w systemie eCorpoNet

   

  Płatności krajowe w systemie ELIXIR - realizowane od poniedziałku do piątku, zgodnie z harmonogramem sesji rozliczeniowych systemu. W ramach rozliczeń ELIXIR są wykonywane w szczególności płatności na rzecz ZUS, organów podatkowych oraz polecenia zapłaty.

   

  Płatności krajowe w systemie SORBNET - płatności wysokokwotowe (tzn. powyżej 1 mln PLN) oraz inne pilne zlecenia. Płatności SORBNET składane do realizacji do godziny 14:30 są przekazywane w tym samym dniu.

   

  Bankowość elektroniczna - system eBankNet
  i aplikacja BS Milicz mobilnie

   

  Płatności krajowe w systemie ELIXIR - realizowane od poniedziałku do piątku, zgodnie z harmonogramem sesji rozliczeniowych systemu. W ramach rozliczeń ELIXIR są wykonywane w szczególności płatności na rzecz ZUS, organów podatkowych oraz polecenia zapłaty.

  Płatności krajowe w systemie SORBNET - płatności wysokokwotowe (tzn. powyżej 1 mln PLN) oraz inne pilne zlecenia.Płatności SORBNET składane do realizacji do godziny 14:30 są przekazywane w tym samym dniu.

  UWAGA! Ten typ przelewu nie jest dostępny w aplikacji mobilnej!

  W bankowości elektronicznej poza przelewami dokonywanymi w systemie ELIXIR dostępne są dwa typy przelewów natychmiastowych, służących do realizacji szybkich przekazów pieniężnych pomiędzy kontami w różnych bankach: BlueCash i Express Elixir

   

  Atuty przelewów natychmiastowych

  • szybkość – błyskawiczne przekazywanie środków, szczególnie ważne przy pilnych zakupach w sklepach internetowych lub opłacie rachunków „na ostatnią chwilę”
  • oszczędność czasu – obie strony transakcji nie muszą już czekać kilkanaście godzin na przesłanie środków z rachunku na rachunek
  • prostota i łatwość obsługi – przelew jest wykonany samodzielnie przez użytkownika eBankNet w sposób intuicyjny, dostępny jest także w aplikacji BS Milicz mobilnie
  • stała opłata – niezależna od wysokości przelewu, zgodnie z Taryfą prowizji i opłat i prowizji Banku Spółdzielczego w Miliczu

  Jak dokonać przelewu natychmiastowego?

  1. Wystarczy wybrać usługę Przelewy, następnie Typ przelewu - Krajowy, potem opcję „Nowy adresat” lub adresata z listy dostępnych adresatów. W kolejnym kroku należy zaznaczyć Typ przelewu (do wyboru są 4 typy przelewów, w tym dwa typy przelewów natychmiastowych: BlueCash oraz Express Elixir) podać dane odbiorcy, tytuł i kwotę i kliknąć Dalej.
  2. System weryfikuje możliwość natychmiastowego dostarczenia pieniędzy na wskazane konto.
  3. Po zatwierdzeniu przelewu pieniądze natychmiast pojawiają się na rachunku odbiorcy.

  Proste jak zrobienie zwykłego przelewu, szybkie jak nigdy dotąd!

  Typy przelewów natychmiastowych


  1. Warunkiem wykonania przelewu jest uczestnictwo banku odbiorcy w BlueCash, lista uczestników systemu jest dostępna TUTAJ
  2. Maksymalna kwota jednego jednorazowego (pojedynczego) zlecenia przelewu wynosi 5.000 zł.
  3. Usługa przelewów natychmiastowych BlueCash jest dostępna 24 h przez 7 dni w tygodniu.
  4. Przelewy BlueCash mogą być realizowane z opcją mechanizmu podzielonej płatności, nie są natomiast realizowane płatności na rachunki Urzędów Skarbowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
  5. Koszt Polecenia przelewu BlueCash wynosi:
   • klienci indywidualni – 5,00 zł
   • klienci instytucjonalni – 5,00 zł
  6. Klienci korzystający z aplikacji BS Milicz mobilnie mogą wykonać przelew natychmiastowy BlueCash ze swojego smartfona lub tableta – wystarczy wybrać ten typ przelewu.

  1. Warunkiem wykonania przelewu jest uczestnictwo banku odbiorcy w Systemie Express Elixir, lista uczestników Express Elixir jest dostępna TUTAJ
  2. Maksymalna kwota jednego jednorazowego (pojedynczego) zlecenia przelewu wynosi 10.000 zł.
  3. Usługa przelewów natychmiastowych Express Elixir jest dostępna 24 h przez 7 dni w tygodniu.
  4. Przelewy Express Elixir mogą być realizowane z opcją mechanizmu podzielonej płatności, nie są natomiast realizowane płatności na rachunek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
  5. Koszt Polecenia przelewu Express Elixir wynosi:
   • klienci indywidualni – 5,00 zł
   • klienci instytucjonalni – 7,00 zł
  6. Klienci korzystający z aplikacji BS Milicz mobilnie mogą wykonać przelew natychmiastowy Express Elixir ze swojego smartfona lub tableta – wystarczy wybrać ten typ przelewu.

  Godziny graniczne realizacji przelewów

  Bank Spółdzielczy w Miliczu

  ul. Trzebnicka 7, 56-300 Milicz

  71 38 40 280
  71 38 40 081

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  www.bsmilicz.com.pl

  Znajdziesz nas też tutaj