• Aktualności
  • Bank Spółdzielczy w Miliczu Ambasadorem projektu Pierwsza Liga Biznesu - 1. spotkanie

Bank Spółdzielczy w Miliczu Ambasadorem projektu Pierwsza Liga Biznesu - 1. spotkanie

23-11-2023

22 listopada br. w Centrali naszego banku odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami w ramach „Pierwszej Ligi Biznesu”. Tematem było zagadnienie aktualne dla większości firm: „Jak prowadzić biznes (mikro, MSP) z sukcesem w zmiennym otoczeniu”.

 

Logo I Liga BiznesuLogo KZBS

a

 

„Pierwsza Liga Biznesu” to ogólnopolska inicjatywa, która łączy banki spółdzielcze ze środowiskiem biznesowym. Projekt realizowany jest przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, a jego partnerami są:


• Szkoła Głowna Handlowa w Warszawie,
• Fundacja Polska Bezgotówkowa
• Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

Ambasadorem tego projektu jest Bank Spółdzielczy w Miliczu i 41 innych banków spółdzielczych.

W spotkaniu w siedzibie naszego Banku brało udział 9 przedsiębiorców, którzy dzięki transmisji online mogli nie tylko wysłuchać miniwykładu eksperta znanego z ogólnopolskich mediów mediów – prof. Waldemara Rogowskiego, głównego analityka BIG InfoMonitor, ale także bezpośrednio zadać mu pytanie i uczestniczyć w dyskusji. Co więcej, 24 listopada będą oni mogli skorzystać z konsultacji online z ekspertem BIG. Spotkanie ze strony Banku prowadzili wiceprezes ds. handlowych Marcin Żmijewski i dyrektor Oddziału w Miliczu Marek Drygas, a koordynowała odpowiedzialna za marketing Magdalena Fortuniak.

IMG 2957a

IMG 2957

IMG 2976

Przedsiębiorcy po spotkaniu chwalili jego formułę, a większość deklarowała udział w projekcie.
Najbliższe spotkanie w ramach I Ligi Biznesu odbędzie się 6 grudnia, godz. 13:00, jego temat to: ESG w biznesie (mikro, MSP) – co i jak komunikować. Wykład wygłosi ekspert ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zainteresowanych udziałem w projekcie przedsiębiorców prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w placówkach naszego Banku.

 

Poniżej harmonogram pozostałych spotkań w ramach I Ligi Biznesu

10 stycznia, godz. 13:00 Cyberbezpieczeństwo
Fundacja Polska Bezgotówkowa

2 lutego, godz. 13:00 Jak sprawdzić swojego kontrahenta
Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor (Grupa BIK)

6 marca, godz. 13:00 Sukcesja w firmie rodzinnej
Szkoła Główna Handlowa

Mamy nadzieję, że zarówno tematyka spotkań, jak i ich otwarta formuła – możliwość bezpośredniego zadawania pytań ekspertom i uczestniczenia w dyskusji oraz konsultacjach – zainteresuje Państwa i wspólnie zbudujemy lokalny Klub Biznesu.

Znajdziesz nas też tutaj